Utility key with keychain for items such as radiators, meterboxes, street poles. The dimensions for the opening is a square shape with 5 mm edges.
General information
| Brand | Unbranded |
| Material | PC Plastic, Metal |
| Length | 6,1 cm |
| Width | 5,8 cm |
| Height | 0,9 cm |
| Weight | 12 grams |
| Country of origin | UNITED KINGDOM |
Default print option
| Recommended decoration option | Padprint |
| Default print location | front |
| Print width (mm) | 50 |
| Print height (mm) | 18 |
| Print maximum colours | 3 |
Transport packing
| Export carton | 1500 PC |
| Export carton weight | 18,5 kg |
| Export carton (Length x Width x Height) | 46 cm x 31 cm x 31 cm |



