Beanies sample box with 3 beanies in different styles: 1 double layer with cuff, 1 double layer with trim, and 1 double layer 6 seam.
General information
| Brand | Unbranded |
| Material | Cardboard |
| Length | 25 cm |
| Width | 25 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 600 grams |
| Country of origin | PRC |
Transport packing
| Export carton | 32 PC |
| Export carton weight | 16 kg |
| Export carton (Length x Width x Height) | 47 cm x 55 cm x 55 cm |









