Pencil sharpener with eraser with transparent caps on both sides. Size: 6.2 x 3.3 x 1.6 cm.
General information
| Brand | Unbranded |
| Material | ABS Plastic, TPR Plastic |
| Length | 6,2 cm |
| Width | 3,3 cm |
| Height | 1,6 cm |
| Weight | 19 grams |
| Country of origin | PRC |
Default print option
| Recommended decoration option | Padprint |
| Default print location | front |
| Print width (mm) | 25 |
| Print height (mm) | 15 |
| Print maximum colours | 4 |
Transport packing
| Export carton | 360 PC |
| Export carton weight | 8 kg |
| Export carton (Length x Width x Height) | 29 cm x 37 cm x 20 cm |
Product specific attributes
| Affordable price | Yes |



