Cutting board made of acacia wood. The board can also be used for serving cheese, appetizers, tapas, or other snacks.
General information
| Brand | Seasons |
| Material | Acacia wood |
| Length | 32 cm |
| Width | 24 cm |
| Height | 1,2 cm |
| Weight | 570 grams |
| Country of origin | PRC |
Default print option
| Recommended decoration option | Laser engraving |
| Default print location | front |
| Print width (mm) | 150 |
| Print height (mm) | 150 |
| Print maximum colours | 1 |
Transport packing
| Export carton | 20 PC |
| Export carton weight | 14 kg |
| Export carton (Length x Width x Height) | 26 cm x 38 cm x 35 cm |
Product specific attributes
| Affordable price | No |







