Timeless metal key chain.
General information
| Brand | Unbranded |
| Material | Metal |
| Length | 7,4 cm |
| Width | 2,5 cm |
| Height | 0,4 cm |
| Weight | 26 grams |
| Country of origin | PRC |
Default print option
| Recommended decoration option | Padprint |
| Default print location | front |
| Print width (mm) | 16 |
| Print height (mm) | 25 |
| Print maximum colours | 4 |
Transport packing
| Export carton | 250 PC |
| Export carton weight | 9 kg |
| Export carton (Length x Width x Height) | 24 cm x 39 cm x 35 cm |
Product specific attributes
| Cable included | No |
| Data transfer | No |
| Battery included | No |
| Affordable price | Yes |






