Waitress knife with bottle opener, corkscrew and foil cutter.
General information
| Brand | Unbranded |
| Material | ABS Plastic, Stainless Steel |
| Length | 13,5 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 1,3 cm |
| Weight | 68 grams |
| Country of origin | PRC |
Default print option
| Recommended decoration option | Padprint |
| Default print location | handle |
| Print width (mm) | 70 |
| Print height (mm) | 10 |
| Print maximum colours | 4 |
Transport packing
| Export carton | 100 PC |
| Export carton weight | 8 kg |
| Export carton (Length x Width x Height) | 17 cm x 24 cm x 22 cm |
Product specific attributes
| Affordable price | Yes |









