Hand fan made from wood and polyester, available in a wide range of colours.
General information
| Brand | Unbranded |
| Material | Wood, Polyester |
| Length | 23 cm |
| Width | 41,5 cm |
| Weight | 41 grams |
| Country of origin | PRC |
Default print option
| Recommended decoration option | Laser engraving |
| Default print location | handle |
| Print width (mm) | 50 |
| Print height (mm) | 6 |
| Print maximum colours | 1 |
Transport packing
| Export carton | 200 PC |
| Export carton weight | 12 kg |
| Export carton (Length x Width x Height) | 39 cm x 51 cm x 26 cm |
Product specific attributes
| Affordable price | Yes |






















