Spirit level keychain.
General information
| Brand | Unbranded |
| Material | Acrylic |
| Length | 1,5 cm |
| Width | 1,5 cm |
| Height | 4 cm |
| Weight | 15 grams |
| Country of origin | PRC |
Default print option
| Recommended decoration option | Padprint |
| Default print location | front |
| Print width (mm) | 35 |
| Print height (mm) | 12 |
| Print maximum colours | 4 |
Transport packing
| Export carton | 1000 PC |
| Export carton weight | 14 kg |
| Export carton (Length x Width x Height) | 30 cm x 40 cm x 22 cm |
Product specific attributes
| Cable included | No |
| Data transfer | No |
| Affordable price | Yes |




