6 coloured pencils. Decoration not available on components.
General information
| Brand | Unbranded |
| Material | Paper |
| Length | 4,5 cm |
| Width | 9 cm |
| Height | 0,8 cm |
| Weight | 17 grams |
| Country of origin | PRC |
Default print option
| Recommended decoration option | Padprint |
| Default print location | box |
| Print width (mm) | 35 |
| Print height (mm) | 40 |
| Print maximum colours | 4 |
Transport packing
| Export carton | 480 PC |
| Export carton weight | 9 kg |
| Export carton (Length x Width x Height) | 21 cm x 50 cm x 23 cm |
Product specific attributes
| Affordable price | Yes |





